התקשר

פגישה אישית

נעים מאד, אני טליה לביא דיאטנית הוליסטית, מפתחת השיטה "לרזות מהמחשבה".

אני עוזרת לגברים ולנשים, אשר שבעו מדיאטות ומהצלחות זמניות, שהבינו שדיאטה כזו או אחרת איננה הדרך הנכונה עבורם, להצליח לעשות שינוי אמיתי ויציב בהרגלי האכילה שלהם, בגישה עמוקה המשלבת שינוי חשיבה וניהול רגשות.

התהליך העמוק מאפשר שינוי אמיתי במערכת היחסים עם אוכל, להיפרד מאיסורים וחוקים, לשחרר חששות ופחדים, לתת לאוכל את מקומו הנכון והטבעי, תוך הקשבה לצרכים ולרצונות האישיים, ולאכול בהנאה שלמה!

 

לפני 30 שנים סיימתי לימודי תואר ראשון במדעי התזונה והדיאטה בפקולטה לחקלאות ברחובות. קבלתי רשיון ממשרד הבריאות להיות דיאטנית קלינית אחרי שגם ריציתי סטאז' בבית חולים ובקהילה...

ידעתי מצוין מה קורה בגוף כשאוכלים פחמימות, מה מעלה את הכולסטרול הטוב, מה עושים הסיבים לעיכול, מה חשוב לאכול בבוקר, ועוד הרבה הבנות גופניות חשובות.

רכשתי נסיון רב בקליניקה, אבל כשרציתי לעזור למטופל/ת שרוצה לרזות ולעשות שינוי בהרגלים, מצאתי את עצמי משתמשת בהרבה אינטואיציה, אמפטיה וכריזמה... לפעמים זה עבד, לפעמים פחות.

הבנתי שזו לא הדרך לעזור לאנשים בצורה אפקטיבית.

וכך, אחרי למעלה מ 20 שנה של ייעוץ כדיאטנית קלינית, בהן חוויתי אכזבה מהשיטות המקובלות, חיפשתי את הדרך להרזיה שתייצר שינוי אמיתי בהרגלי האכילה של אנשים.

וכמו תמיד בחיים - כשהתלמיד מוכן המורה מגיע.
כך היה, וכמה מורים, שותפים, שיטות וכלים "התווספו" לחיי בכמה ערוצים, בהשראתם פיתחתי את "לרזות מהמחשבה" - תכנית להרזיה ולשינוי אמיתי ועמוק בהרגלי האכילה וביחסים עם אוכל.

אני אוהבת את "לרזות מהמחשבה" מפני שהיא אפקטיבית, מניבה תוצאות ושינויים משמעותיים אשר משליכים, לא רק על הרגלי האכילה, אלא גם על תחומי חיים אחרים.
והכי חשוב - ללא מאמץ, בדרך נעימה, נינוחה, ידידותית ומהנה!!

מזמינה אותך להצטרף אלי לתהליך של טרנספורמציה אמיתית.

שינוי בראש שבא לידי ביטוי - גם בנפש וגם בגוף!

טליה

 

צור קשר